CHALLENGE
Jsme sportovní klub věnovaný všemu okolo Enduro a Cenduro motorek. Pokud chceš patřit k nám, nebo se účastnit našich společných akcí.
více informací
ADVENTURE
Liga Adventure Challenge

1. O co jde:
o pořádání utkání tří členných týmů na strojích o minimálním objemu 690cm3 tzv cendur. Týmy mohou tvořit pouze členové sportovního klubu ACH kteří mají zaplacené členství ve variantě Patron nebo Champion. Týmy se utkají na polygonu Milovice nebo UHY. V termínech jejich utkání. Zde budou vždy 2 rozhodčí, kteří budou dohlížet a bodovat týmy dle jejich schopností, času, provedení cviku/úkolu a budou jej bodově ohodnocovat, tak jak je v pravidlech ligy. Týmy se vzájemně mohou tzv vyzívat k přátelským, nebo tréninkovým utkání a to vždy za dohledu a odsouhlasení vedení sportovního klubu ACH.

2. Základní Pravidla:
1) účast pouze členů klubu ACH a zaplacení členství Patron nebo Champion
2) účastníci mohou k utkání využít pouze stroje s minimálním obsahem 690cm3 s minimálním počtem válců 2 (bez vyjímek)
3) nejsou povoleny žádné profesionální ani amatérské upraví motocyklů či vybavení. Tzn. V sérii a mohou bít vybaveny běžně dostupnými doplňky
4) hlavní slovo má rozhodčí
5) Je možné si k utkaní půjčit hráče tzv na hostovaní po předchozí dohodě proti týmu a vedení klubu, ale musí být členem a musí  mýt zaplacené členství Patron nebo Champion
6) účastníci musí mít minimální vek 18let a vlastnit řidičský průkaz skupin A….
7) není dáno zda bude tým pouze mužský, ženský, složený se židlí, žárovek, a nevíme kolik těch pohlaví teď existuje
8) motocykly nesmí být vybaveny žádnými speciálními úchyty, lany. Stejně tak jako v pravidlu č.3
9) na startu, během vykonávání a v cíli se nonstop držíme pravidla FAIR PLAY.
10) zbytečně nezdržuji – do každého kola rozhodčí včas vyzve týmy, aby se připravily na start kde budou hráči oblečeni s nastartovanou motorkou a plně oblečeni.
11) pokud bude počasí evidentně nepřející a nebo trať ve stavu ovlivňující výsledek, utkání se odloží. O rozhodnutí nesjízdnosti nebo špatném počasí rozhodne rozhodčí, ale pokud se oba týmy rozhodnou závod odjet mají právo veta!
HOME     AKCE     OFF ROAD KURZY     LIGA     EXPEDICE     GALERIE     PARTNEŘI     KONTAKT